Wedstrijd Overzicht za 21-3-2015

Onderdeel Tijd Ronde Team 1 Team 2 Uitslag Baan
ME Rol A 10:00 P1 Jordy Brouwer Ronald Stapelbroek 21-13 21-3 01
ME Rol A 10:00 P1 Marco Jans Tim Quartel 13-21 21-15 11-21 02
ME Rol B 10:00 P1 Marc De Herder Rob Smeets 20-22 4-21 03
ME Rol B 10:00 P1 Erik Jan Koekoek Hub Leerschen 21-19 19-21 12-21 04
VE Rol 10:00 P1 Jennifer Eerdmans Man-Kei To 21-19 24-22 05
VE Rol 10:00 P1 Tamara Dingemans Sanneke van der Vliet 21-12 21-3 06
VE Rol 10:00 P1 Kristel Gevaert Gerardine Van Ende 21-18 21-7 07
ME Staand A 10:00 P1 Eddy Boerman Axel Nieuwenhuyse 21-3 21-8 09
ME Staand A 10:00 P1 Bart Huijbers Guus Maassen 17-21 11-21 10
ME Staand A 10:00 P1 Nick van der Velden Piet van Wingerden 7-21 9-21 11
ME Staand A 10:00 P1 Tomeck Nijland Bas den Turck 12-21 7-21 12
ME Staand B 10:00 P1 Thomas Binnendijk Victor Veraa 7-21 16-21 13
ME Staand B 10:00 P1 Dennis Bouwman Joey Lie 8-21 18-21 14
VE Staand 10:00 P1 Petra Driesen Tess Scheele 14-21 13-21 15
VE Staand 10:00 P1 Daphne van Es Melissa Holsteijn 21-2 21-3 16
ME Rol A 10:30 P2 Pol Biesmans Jordy Brouwer 18-21 23-25 01
ME Rol A 10:30 P2 Marco Jans Ronald Stapelbroek 21-13 21-13 02
ME Rol B 10:30 P2 Marc De Herder Erik Jan Koekoek 14-21 17-21 03
ME Rol B 10:30 P2 Hub Leerschen Rob Smeets 15-21 14-21 04
VE Rol 10:30 P2 Ann De Raeymaecker Jennifer Eerdmans 21-8 21-7 05
VE Rol 10:30 P2 Tamara Dingemans Kristel Gevaert 13-21 18-21 06
VE Rol 10:30 P2 Gerardine Van Ende Sanneke van der Vliet 14-21 21-14 22-20 07
ME Staand A 10:30 P2 Eddy Boerman Bart Huijbers 21-7 21-6 09
ME Staand A 10:30 P2 Guus Maassen Axel Nieuwenhuyse 21-16 21-5 10
ME Staand A 10:30 P2 Bob Biesmans Nick van der Velden 21-9 21-9 11
ME Staand A 10:30 P2 Megan Hollander Tomeck Nijland 22-24 21-13 19-21 12
ME Staand B 10:30 P2 Thomas Binnendijk Dennis Bouwman 19-21 12-21 13
ME Staand B 10:30 P2 Joey Lie Victor Veraa 21-9 21-4 14
VE Staand 10:30 P2 Lais Bos Petra Driesen 4-21 9-21 15
VE Staand 10:30 P2 Daphne van Es Tess Scheele 21-10 22-20 16
ME Rol A 11:00 P3 Pol Biesmans Marco Jans 21-18 19-21 21-14 01
ME Rol A 11:00 P3 Tim Quartel Ronald Stapelbroek 21-8 21-10 02
ME Rol B 11:00 P3 Marc De Herder Hub Leerschen 12-21 17-21 03
ME Rol B 11:00 P3 Erik Jan Koekoek Rob Smeets 18-21 11-21 04
VE Rol 11:00 P3 Ann De Raeymaecker Man-Kei To 21-16 21-19 05
VE Rol 11:00 P3 Tamara Dingemans Gerardine Van Ende 21-9 21-12 06
VE Rol 11:00 P3 Kristel Gevaert Sanneke van der Vliet 21-3 21-10 07
ME Staand A 11:00 P3 Eddy Boerman Guus Maassen 21-4 21-7 09
ME Staand A 11:00 P3 Bart Huijbers Axel Nieuwenhuyse 21-9 21-8 10
ME Staand A 11:00 P3 Bob Biesmans Piet van Wingerden 18-21 21-5 21-11 11
ME Staand A 11:00 P3 Megan Hollander Bas den Turck 16-21 9-21 12
ME Staand B 11:00 P3 Thomas Binnendijk Joey Lie 10-21 16-21 13
ME Staand B 11:00 P3 Dennis Bouwman Victor Veraa 16-21 19-21 14
VE Staand 11:00 P3 Lais Bos Daphne van Es 7-21 7-21 15
VE Staand 11:00 P3 Melissa Holsteijn Tess Scheele 11-21 7-21 16
ME Rol A 11:30 P4 Pol Biesmans Tim Quartel 21-14 21-17 01
ME Rol A 11:30 P4 Jordy Brouwer Marco Jans 21-17 21-16 02
ME Rol B 11:30 Halve Rob Smeets Marc De Herder 21-8 21-14 03
ME Rol B 11:30 Halve Hub Leerschen Erik Jan Koekoek 21-10 21-4 04
VE Rol 11:30 Halve Ann De Raeymaecker Tamara Dingemans 21-12 21-6 05
VE Rol 11:30 Halve Jennifer Eerdmans Kristel Gevaert 16-21 21-12 21-18 06
ME Staand A 11:30 Halve Eddy Boerman Piet van Wingerden 21-9 21-11 09
ME Staand A 11:30 Halve Bas den Turck Bob Biesmans 15-21 10-21 10
ME Staand B 11:30 Halve Joey Lie Thomas Binnendijk 21-5 21-8 11
ME Staand B 11:30 Halve Victor Veraa Dennis Bouwman 21-14 9-21 21-11 12
VE Staand 11:30 P4 Lais Bos Melissa Holsteijn 21-16 21-14 13
VE Staand 11:30 P4 Petra Driesen Daphne van Es 4-21 15-21 14
ME Rol A 12:00 P5 Pol Biesmans Ronald Stapelbroek 21-7 21-7 01
ME Rol A 12:00 P5 Jordy Brouwer Tim Quartel 21-12 21-12 02
ME Rol B 12:00 3/4 Marc De Herder Erik Jan Koekoek 21-6 21-6 04
ME Rol B 12:00 Finale Rob Smeets Hub Leerschen 13-21 21-17 21-8 03
VE Rol 12:00 3/4 Tamara Dingemans Kristel Gevaert Walkover 06
VE Rol 12:00 Finale Ann De Raeymaecker Jennifer Eerdmans 21-11 21-16 05
ME Staand A 12:00 3/4 Piet van Wingerden Bas den Turck 8-21 14-21 10
ME Staand A 12:00 Finale Eddy Boerman Bob Biesmans 21-18 19-21 23-21 09
ME Staand B 12:00 3/4 Thomas Binnendijk Dennis Bouwman 4-21 22-20 20-22 12
ME Staand B 12:00 Finale Joey Lie Victor Veraa 21-14 21-5 11
VE Staand 12:00 P5 Lais Bos Tess Scheele 17-21 14-21 13
VE Staand 12:00 P5 Petra Driesen Melissa Holsteijn 21-9 21-11 14
MD Rol / Staand 12:30 P1 Dennis Bouwman+Marco Jans Bart Huijbers+Erik Jan Koekoek 21-17 21-16 01
GD Rol 13:00 P1 Tamara Dingemans+Ronald Stapelbroek Gerardine Van Ende+Ad Hartevelt 21-8 21-19 01
GD Rol 13:00 P1 Kristel Gevaert+Rob Smeets Elke Rongen+Jordy Brouwer 17-21 9-21 02
GD Rol 13:00 P1 Ann De Raeymaecker+Ger Hermans Sanneke van der Vliet+Tim Quartel 22-24 21-14 21-19 03
GD Rol 13:00 P1 Jennifer Eerdmans+Hub Leerschen Man-Kei To+Marc De Herder 23-21 21-13 04
GD Staand 13:00 P1 Daphne van Es+Tomeck Nijland Petra Driesen+Victor Veraa 21-8 21-11 05
GD Staand 13:00 P1 Megan Hollander+Eddy Boerman Melissa Holsteijn+Piet van Wingerden 21-9 21-7 06
MD Rol / Staand 13:00 P2 Pol Biesmans+Bas den Turck Dennis Bouwman+Marco Jans 21-11 21-9 07
GD Staand 13:00 P1 Carmen van Kester+Bob Biesmans Tess Scheele+Axel Nieuwenhuyse 21-10 21-12 08
GD Rol 13:45 P2 Tamara Dingemans+Ronald Stapelbroek Kristel Gevaert+Rob Smeets 21-19 12-21 14-21 01
GD Rol 13:45 P2 Elke Rongen+Jordy Brouwer Gerardine Van Ende+Ad Hartevelt 21-7 21-6 02
GD Rol 13:45 P2 Ann De Raeymaecker+Ger Hermans Jennifer Eerdmans+Hub Leerschen 19-21 21-19 21-15 03
GD Rol 13:45 P2 Man-Kei To+Marc De Herder Sanneke van der Vliet+Tim Quartel 8-21 17-21 04
GD Staand 13:45 P2 Daphne van Es+Tomeck Nijland Megan Hollander+Eddy Boerman 13-21 9-21 05
GD Staand 13:45 P2 Melissa Holsteijn+Piet van Wingerden Petra Driesen+Victor Veraa 21-19 21-23 21-9 06
GD Staand 13:45 P2 Lais Bos+Nick van der Velden Carmen van Kester+Bob Biesmans 7-21 10-21 07
MD Rol / Staand 13:45 P3 Bart Huijbers+Erik Jan Koekoek Pol Biesmans+Bas den Turck 7-21 9-21 08
GD Rol 14:30 P3 Tamara Dingemans+Ronald Stapelbroek Elke Rongen+Jordy Brouwer 12-21 13-21 01
GD Rol 14:30 P3 Kristel Gevaert+Rob Smeets Gerardine Van Ende+Ad Hartevelt 21-10 21-19 02
GD Rol 14:30 P3 Ann De Raeymaecker+Ger Hermans Man-Kei To+Marc De Herder 19-21 21-8 21-17 03
GD Rol 14:30 P3 Jennifer Eerdmans+Hub Leerschen Sanneke van der Vliet+Tim Quartel 19-21 9-21 04
GD Staand 14:30 P3 Daphne van Es+Tomeck Nijland Melissa Holsteijn+Piet van Wingerden 21-10 21-6 05
GD Staand 14:30 P3 Megan Hollander+Eddy Boerman Petra Driesen+Victor Veraa 21-8 21-7 06
GD Staand 14:30 P3 Lais Bos+Nick van der Velden Tess Scheele+Axel Nieuwenhuyse 13-21 19-21 07
MD Rol / Staand 14:30 P4 Bart Huijbers+Erik Jan Koekoek Dennis Bouwman+Marco Jans 15-21 17-21 08
GD Staand 15:15 Halve Megan Hollander+Eddy Boerman Tess Scheele+Axel Nieuwenhuyse 21-12 21-4 03
GD Staand 15:15 Halve Daphne van Es+Tomeck Nijland Carmen van Kester+Bob Biesmans 9-21 10-21 04
MD Rol / Staand 15:15 P5 Dennis Bouwman+Marco Jans Pol Biesmans+Bas den Turck 13-21 15-21 05
MD Rol / Staand 16:00 P6 Pol Biesmans+Bas den Turck Bart Huijbers+Erik Jan Koekoek 21-3 21-14 05
GD Staand 16:00 3/4 Tess Scheele+Axel Nieuwenhuyse Daphne van Es+Tomeck Nijland 5-21 18-21 04
GD Staand 16:00 Finale Megan Hollander+Eddy Boerman Carmen van Kester+Bob Biesmans 9-21 21-19 21-16 03